Franchisant

Franchisant společnosti MBI pro ČR

Už žádná špatně ohodnocená práce, žádné nekreativní prostředí, kde si podávají ruce nuda a nulová vidina postupu. Staňte se členem silné finanční společnosti, založte si vlastní podnikání a práce vás bude bavit!

Rozšiřujeme své franchisové zastoupení v České republice a motivovaný, podnikatelsky orientovaný leader, který by zvládl organizaci, vybudování a rozvoj vlastní franchisové pobočky s profesionálním týmem, má u nás dveře otevřené.

Popis pozice:

  • Vedení vlastní franchisové pobočky
  • Rozvoj a koučink vlastního týmu
  • Plánování a koordinace vzdělávání týmu
  • Organizace regionálních mítinků

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Živnostenský list (OSVČ), ochota založit si vlastní s.r.o.
  • Podnikavost, samostatnost, manažersky orientovaný a prodejní duch
  • Smysl pro fair-play, týmový hráč
  • Silná osobnost s velmi dobrými vazbami v daném regionu
  • Flexibilita a přizpůsobivost

Nabízíme:

  • Zázemí silné finanční společnosti s dlouholetou tradicí
  • Jedinečný obchodní model spojující oblast finančního poradenství a lifestylu
  • Vlastní firmu v rámci franchisového modelu
  • Rychlou návratnost vloženého kapitálu v závislosti na osobním nasazení
  • Uplatnění manažerských dovedností a prostor pro seberealizaci
  • Široké portfolio produktů a služeb
  • Účast na firemních akciích v rámci ČR a v zahraničí (např. v Karibiku)
  • Lukrativní oblasti podnikání (Brno, České Budějovice, Jihlava, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Zlín)

Už neváhejte ani minutu, svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu dusan.adamec@mbi.eu, ať se práce stane vaším životním posláním.