Tato stránka užívá cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Souhlasím

Eventy - přijďte i Vy!

CONCOURS D’ELEGANCE - PŘEHLÍDKA KLASICKÝCH AUT A VETERÁNŮ

Přehlídka klasických aut a veteránů je opět zpět. Již potřetí si nadšenci této klasiky mohli porovnat krásu svých automobilů. Letos CONCOURS D’ELEGANCE hostilo nádherné město Balatonfüred u jezera Balaton v Maďarsku. Výstava CONCOURS D’ELEGANCE poskytla tři dny plné zážitků, klasických automobilů, plachtění, stylu i módy. I tentokrát se účastnil tým MBI.

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA S MBI

MBI přivítalo sv. Mikuláše na své akci, kde panovala skvělá atmosféra, návštěvníci s jejich ratolestmi mohli vyzkoušet velmi oblíbené malování na obličej nebo si vyrobit nejdelší papírový řetěz.  Velmi oblíbenou se stala vernisáž vytvořená z obrázků všech malých návštěvníků, které budou rozvěšeny po celém našem MBI Storu na Vídeňské 34 až do Vánoc. Třešničkou na dortu celé akce byl samozřejmě sv. Mikuláš v doprovodu s čertem a andělem.

Společnost MBI se chystá i na další akce zaměřené nejen na děti.  Proto budeme velmi rádi, když se i Vy příště zúčastníte. O dalších eventech Vás budeme postupně infomovat prostřednictvím našeho facebooku nebo nás můžete zahlédnout i v terénu.

Naše eventy nabízejí našim klientům nové zážitky a informace, inspirativní prostředí i setkávání. Cílem je poznávat klienty nejen po stránce financí, ale i osobní a společenské.

Fotky z akce si můžete prohlédnout a stáhnout zde:

 

 

EVENT SPOLUPRÁCE MBI A LINO DESIGN

Eventy chápeme jako společenské akce, které nabízejí našim klientům nové žážitky, i informace, inspirativní prostředí i setkávání. Cílem je poznávat klienty nejen po stránce financí, ale i osobní a společenské. Prvním naším eventem bylo setkání pro klienty, přátele a příznivce společností MBI, LINO Design a Ing. Arch. Radima Pacaka, které jsme společně zorganizovali v zajímavých prostorech showroomu společnosti LINO Design. Hosté mohli navštívit prodejnu LINO Design s krásným nábytkem. Krátkou přednáškou každý z nás představil svoji společnost a důvod, proč jsme zrovna spolu začali spolupracovat. K přiblížení MBI jsme zde vytvořili MBI koutek ve stylu nového MBI Storu na Vídeňské. Příjemnou atmosféru podzimního podvečera skvěle doplnilo výborné víno, káva od partnera našeho MBI Passportu - společnosti Dobrý kafe a také raut od společnosti Be Fresh. Všechno výborně klaplo a určitě budeme v příštích měsících tímto směrem pokračovat dál. Malou ochutnávku z této akce najdete zde.